MİMLENDİM.

 

Geçen hafta  Çilekkokusu beni mimlemişti ama insanın kendini anlatması çok zor diye geçiştirmiştim. Şimdi Kiraze ve Muhterem'de aynı anda mimleyince yazmak farz oldu.

 

1968 İzmir doğumluyum. 9 Eylül Üniversitesi Meslek Yüksekokulu mezunuyum. Şu an bir dershanede dizgicilik yapıyorum. Ve doğduğumdan beri İzmir’de yaşıyorum. Başka bir şehirde yaşamam mümkün değil. (Allah göstermesin) Zaten denizsiz bir şehir düşünemiyorum.

 

13 yaşında bir kızım ve 6 yaşında bir oğlum var. Oğlum ana sınıfına gidiyor. Onunda okul serüveni başladı yani.

 

İkizler burcuyum. Burcumun özelliklerini pek taşımadığımı söylerler.

 

Genelde sessiz bir insanım. Kimsenin üzülmesini, kırılmasını istemem. Biraz çekingenim.  İnsanlarla kolay kolay iletişim kuramam. Konuşkan bir insan değilim yani. Ama Bilgisayar ortamında konuşmak çok kolay.

 

Okumayı çok severim ama yazmayı pek sevmiyorum. Okumak içinde pek vaktim yok. Sadece otobüslerde okuyabiliyorum. Eve gidince yemek, iş güç derken hiç zaman olmuyor.

 

Blog serüvenime başlayalı bir yıl oldu. Yemek yapmayı çok seviyorum. Özellikle izin günlerimde mutlaka yeni tarifler denerim. Ama aceleden çoğunun resmini çekmeyi unutuyorum. Pastacı Burcu gibi pastalar yapmak istiyorum. Emekli olmama 4 sene kaldı. Bu süre zarfında kurslara katılıp kendimi geliştirip emekli olunca ciddi anlamda pastacılıkla ilgilenmek istiyorum. Artık kader  kısmet. Bakalım zaman neler gösterecek.

 

Yazmayı pek sevmediğimi söylemiştim. Benden bu kadar.

 

Bende, http://oezlem.blogcu.com/

http://lezzetsoleni.blogcu.com/

http://sebnemdurmus.blogcu.com/

 

arkadaşlarımı mimliyorum.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !